Willem Verweij verlaat SCR

Willem Verweij verlaat al na een seizoen SCR.


De 29-jarige Enspijker gaat (voorlopig) vaarwel zeggen tegen de voetbalvelden. Een overstap van werkgever heeft er jammer genoeg voor gezorgd dat Willem geen tijd meer heeft om 2x in de week te trainen. Ook op de zondagen gaat hij met enige regelmaat werken waardoor hij geen tijd meer ziet om uit te gaan komen voor een eerste elftal.

Namens de hele club willen wij Willem ontzettend bedanken voor zijn trouwe inzet en wensen we je veel succes in je carriere.

Met sportieve groet,
SCR Rijswijk

Over Thijs van der Lee plaatsen we nog geen bedankwoord omdat we nog altijd de stille hoop hebben dat hij volgend seizoen uit gaat komen voor onze vereniging. Thijs blijft lid maar gaat proberen aankomend jaar het UEFA C diploma te behalen, waardoor hij minder aan trainen toe gaat komen. In overleg met onze hoofdtrainer, die ook zijn cursus begeleider wordt, hebben we de stille hoop nog geen afscheid te nemen van Thijs bij onze vereniging.