Nacompetitie in zicht


De planning van de nacompetitie ziet er als volgt uit....


SCR 1 doet het goed in de competitie. Een keurige 3e plek op de ranglijst en bovenaan in de stand van de 3e periode. Met nog 1 wedstrijd te gaan verzekerd SCR zich bij winst op DSC van de nacompetitie.


Doordat er veel vragen zijn over het speelschema hier nog even alles op een rijtje:


Zondag 10 juni 14:30 uur: SCR 1 - v.v. SBC (Uit Son)


Bij winst speelt SCR op zondag 17 juni de finale die bestaat uit wedstrijd. Bij een gelijke stand wordt er 2x 15 minuten verlengt. Is er dan nog geen beslissing gevallen, bepalen de penalty's het lot van de kersverse 3e klasser.


Maar eerst aankomende zondag nog winnen van DSC en daarbij vragen we zoveel mogelijk supporters te komen naar het sportpark om de blauwhemden te ondersteunen! Aanvang wedstrijd 14:30 uur!