SCR verlengt met hoofdsponsor

J. van Zoelen Auto's heeft zich tot 2020 als hoofdsponsor aan voetbalvereniging SCR verbonden.

Dhr. Johan van Zoelen van J. van Zoelen Auto's heeft voorafgaande aan de Nieuwjaarsreceptie een nieuw sponsorcontract met SCR ondertekend en is hiermee tot 2020 aan SCR verbonden als hoofdsponsor senioren.

SCR wil via deze weg Dhr. Johan van Zoelen hartelijk danken voor de steun voor de aankomende jaren!

Dhr. Johan van Zoelen (J. van Zoelen Auto's) en Dik van Aalst (voorzitter SCR) schudden elkaar de hand na ondertekening van het nieuwe contract.

 

Sponsormogelijkheden
Als u SCR een warm hart toedraagt en graag uw steentje wilt bijdragen aan deze leuke vereniging, dan zijn er verschillende mogelijkheden om te sponsoren. Neemt u contact op met dhr. Marcel Anema (06 5012 0162) voor de mogelijkheden van de diverse sponsorpakketten.